Події (інциденти) · 1 хв читання

У Бучі жінка залишила кішку під кущем через поведінку тварини

У Бучі жінка залишила домашню кішку під кущем біля будинку. Про це вона повідомила у соціальній мережі Facebook, пояснивши, що тварина тричі за останні місяці залишила «сюрпризи» на ліжку та в кошику для білизни.

За словами жінки, кішку завела її дитина, однак вона висунула вимогу щодо гарної поведінки тварини. Жінка написала: «Погано поводиться – на смітник». Після того як тварина повторно порушила правила, вона залишила кішку під кущем.

Реакція громадськості та дії поліції

Публікація викликала обурення у соціальних мережах. Згодом жінка видалила дописи та приховала свою сторінку. Зооволонтери звернулися до правоохоронців та повідомили, що наразі не знають, де перебуває кішка.

Поліція заявила, що офіційних звернень від громадян не надходило, однак після виявлення допису в соцмережах органи самостійно зареєстрували інформацію та направили наряд для перевірки.

Читайте більше в Telegram

Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.