Новини · 1 хв читання

З російського полону повернувся бучанець Олег Дейнека

З російського полону повернувся бучанець Олег Дейнека, молодший сержант та помічник гранатометника. Захисник провів майже три роки в неволі, перш ніж повернутися до рідної Бучи.

Шлях захисника

Олег Дейнека добровільно став на захист України 23 червня 2022 року. Він служив молодшим сержантом та помічником гранатометника, боронив Авдіївський напрямок. 1 травня 2023 року потрапив у полон, де перебував до останнього часу.

Повернення додому

Під час обміну, який відбувся нещодавно, Олег Дейнека повернувся до рідної Бучи, де на нього чекали дружина та доньки — Катерина й Софія. Також у ході обміну повернувся захисник з Ірпінської громади Олег Гущин.

Читайте більше в Telegram

Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.