Новини · 1 хв читання
З російського полону повернувся бучанець Олег Дейнека
Р
Редакція «Це Ірпінь, Гріша»
16 травня 2026 р. · 1 хв
З російського полону повернувся бучанець Олег Дейнека, молодший сержант та помічник гранатометника. Захисник провів майже три роки в неволі, перш ніж повернутися до рідної Бучи.
Шлях захисника
Олег Дейнека добровільно став на захист України 23 червня 2022 року. Він служив молодшим сержантом та помічником гранатометника, боронив Авдіївський напрямок. 1 травня 2023 року потрапив у полон, де перебував до останнього часу.
Повернення додому
Під час обміну, який відбувся нещодавно, Олег Дейнека повернувся до рідної Бучи, де на нього чекали дружина та доньки — Катерина й Софія. Також у ході обміну повернувся захисник з Ірпінської громади Олег Гущин.
Читайте більше в Telegram
Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.