Інфраструктура · 1 хв читання
Половина Бучі залишається без води через аварію на електролінії
Р
Редакція «Це Ірпінь, Гріша»
27 червня 2026 р. · 1 хв
Половина міста Буча залишилася без води або з низьким тиском через аварійне знеструмлення електролінії, яка забезпечує живлення головного об'єкта водопостачання.
Хід відновлювальних робіт
Фахівці проводять відновлювальні роботи з електропостачання. Паралельно спеціалісти підключають додаткові свердловини, щоб після відновлення електроживлення якнайшвидше набрати необхідну потужність і запустити систему у штатному режимі.
Відновлення водопостачання очікується до 18:00.
Читайте більше в Telegram
Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.