Інфраструктура · 1 хв читання

Половина Бучі залишається без води через аварію на електролінії

Половина міста Буча залишилася без води або з низьким тиском через аварійне знеструмлення електролінії, яка забезпечує живлення головного об'єкта водопостачання.

Хід відновлювальних робіт

Фахівці проводять відновлювальні роботи з електропостачання. Паралельно спеціалісти підключають додаткові свердловини, щоб після відновлення електроживлення якнайшвидше набрати необхідну потужність і запустити систему у штатному режимі.

Відновлення водопостачання очікується до 18:00.

Читайте більше в Telegram

Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.