Громада · 1 хв читання
Бучанська громада отримала у власність частку санаторію «Перемога» у Ворзелі
Р
Редакція «Це Ірпінь, Гріша»
17 червня 2026 р. · 1 хв
Київська обласна рада на вчорашній 90-й сесії офіційно прийняла у комунальну власність Бучанської громади частку майна санаторію «Перемога» у Ворзелі. Передача стосується не всього комплексу, а конкретної частини майнового комплексу.
Розподіл майна
Технічні будівлі санаторію будуть передані в роботу комунальному підприємству «Бучасервіс». Лікувальний корпус та адміністративні будівлі перейдуть до Управління соціальної політики Бучанської громади, щоб це майно надалі працювало для потреб мешканців.
Читайте більше в Telegram
Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.