Громада · 1 хв читання

Бучанська громада отримала у власність частку санаторію «Перемога» у Ворзелі

Київська обласна рада на вчорашній 90-й сесії офіційно прийняла у комунальну власність Бучанської громади частку майна санаторію «Перемога» у Ворзелі. Передача стосується не всього комплексу, а конкретної частини майнового комплексу.

Розподіл майна

Технічні будівлі санаторію будуть передані в роботу комунальному підприємству «Бучасервіс». Лікувальний корпус та адміністративні будівлі перейдуть до Управління соціальної політики Бучанської громади, щоб це майно надалі працювало для потреб мешканців.

Читайте більше в Telegram

Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.