Новини · 1 хв читання

Кешбек за квітень потрібно використати до 30 червня, інакше гроші повернуться

Міністерство економіки України нагадує учасникам програми «Нацкешбек» про важливий дедлайн. Гроші, отримані за покупки у квітні, потрібно витратити до 30 червня. Якщо кошти не будуть використані до цієї дати, вони автоматично повернуться до державного бюджету.

Графік виплат та використання коштів

Кешбек за квітень українці отримають наприкінці травня. Ці кошти також підлягають використанню до кінця червня. Виплата компенсацій за покупки, здійснені у травні, відбудеться у липні.

Сама програма продовжить працювати без змін. Нарахування та виплати за наступні періоди здійснюватимуться за звичним графіком — після 20 числа кожного місяця.

Читайте більше в Telegram

Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.