Новини · 1 хв читання
У Франції ізолювали круїзний лайнер із 1700 пасажирами через спалах норовірусу
Р
Редакція «Це Ірпінь, Гріша»
13 травня 2026 р. · 1 хв
У Франції ізолювали круїзний лайнер із 1700 людьми на борту після смерті пасажира, спричиненої норовірусом. На судні зафіксовано спалах гострого гастроентериту.
Ситуація на лайнері
Норовірус є збудником гострого гастроентериту, який супроводжується блювотою, болем у животі та підвищеною температурою. Наразі симптоми шлунково-кишкових розладів зафіксували щонайменше у 50 пасажирів судна.
Це не перший випадок спалаху інфекційного захворювання на круїзних лайнерах. Раніше круїзний лайнер зі спалахом хантавірусу прибув до Тенерифе, де всіх пасажирів вважали потенційно зараженими.
Читайте більше в Telegram
Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.