Новини · 1 хв читання

У Франції ізолювали круїзний лайнер із 1700 пасажирами через спалах норовірусу

У Франції ізолювали круїзний лайнер із 1700 людьми на борту після смерті пасажира, спричиненої норовірусом. На судні зафіксовано спалах гострого гастроентериту.

Ситуація на лайнері

Норовірус є збудником гострого гастроентериту, який супроводжується блювотою, болем у животі та підвищеною температурою. Наразі симптоми шлунково-кишкових розладів зафіксували щонайменше у 50 пасажирів судна.

Це не перший випадок спалаху інфекційного захворювання на круїзних лайнерах. Раніше круїзний лайнер зі спалахом хантавірусу прибув до Тенерифе, де всіх пасажирів вважали потенційно зараженими.

Читайте більше в Telegram

Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.