Інфраструктура · 1 хв читання
На Київщині через негоду без електроенергії залишилися 18 тисяч родин
Р
Редакція «Це Ірпінь, Гріша»
21 травня 2026 р. · 1 хв
Через нічну негоду без електропостачання залишилися 18 тисяч родин на Київщині. Як повідомив ДТЕК, без електроенергії опинилися мешканці Бучанського, Бориспільського та Вишгородського районів.
Аварійні бригади енергокомпанії працюють у посиленому режимі для відновлення електропостачання в постраждалих районах.
Читайте більше в Telegram
Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.