Інфраструктура · 1 хв читання

На Київщині через негоду без електроенергії залишилися 18 тисяч родин

Через нічну негоду без електропостачання залишилися 18 тисяч родин на Київщині. Як повідомив ДТЕК, без електроенергії опинилися мешканці Бучанського, Бориспільського та Вишгородського районів.

Аварійні бригади енергокомпанії працюють у посиленому режимі для відновлення електропостачання в постраждалих районах.

Читайте більше в Telegram

Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.