Інфраструктура · 1 хв читання

Енергетики відновили електропостачання для 2,2 тисяч родин Київщини

Енергетики ДТЕК відновили електропостачання для понад 2,2 тисяч родин Київської області після нічної атаки. За інформацією компанії, внаслідок обстрілів пошкоджені електромережі, енергетичне обладнання та автотранспорт.

Поточна ситуація

Наразі без електропостачання залишаються понад 14 тисяч родин регіону. Аварійно-відновлювальні роботи продовжуються. Енергетики залучені до ліквідації наслідків та відновлення інфраструктури.

Читайте більше в Telegram

Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.