Інфраструктура · 1 хв читання

Аварія на енергооб'єкті Києва спричинила екстрені відключення на Правобережжі

На енергооб'єкті Києва сталася аварія, яка спричинила екстрені відключення на Правобережжі столиці. Про це повідомило Укренерго.

Аварійні відключення застосовані для всіх категорій споживачів. Ремонтні роботи на пошкодженому об'єкті вже розпочаті.

Мешканці регіону мають очікувати на відновлення електропостачання після завершення ремонтних робіт.

Читайте більше в Telegram

Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.