Інфраструктура · 1 хв читання
Через негоду без електроенергії залишилися понад 40 населених пунктів у Київській та Сумській областях
Р
Редакція «Це Ірпінь, Гріша»
9 червня 2026 р. · 1 хв
Через негоду без електроенергії залишилися понад 40 населених пунктів у Київській та Сумській областях, повідомила компанія Укренерго.
Крім того, знеструмлення через атаки зафіксовані також у Чернігівській, Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях.
Читайте більше в Telegram
Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.