Інфраструктура · 1 хв читання

Через негоду без електроенергії залишилися понад 40 населених пунктів у Київській та Сумській областях

Через негоду без електроенергії залишилися понад 40 населених пунктів у Київській та Сумській областях, повідомила компанія Укренерго.

Крім того, знеструмлення через атаки зафіксовані також у Чернігівській, Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях.

Читайте більше в Telegram

Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.