Інфраструктура · 1 хв читання
Суд заборонив використання земельної ділянки під сміттєзвалище в Горенці
Р
Редакція «Це Ірпінь, Гріша»
30 квітня 2026 р. · 1 хв
Суд офіційно заборонив використання земельної ділянки в Горенці Гостомельської громади як сміттєзвалища. Екологічні прокурори домоглися припинення діяльності на цій ділянці.
Йдеться про 8 гектарів землі, які підприємство орендувало для проведення рекультивації відпрацьованого кар'єру. Однак фактично ділянка стала несанкціонованим сміттєзвалищем, що спричинило екологічні порушення.
Судове рішення припиняє подальше використання цієї території для розміщення відходів.
Читайте більше в Telegram
Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.