Новини · 1 хв читання
Богдан Щерба повернувся додому після чотирьох років полону
Р
Редакція «Це Ірпінь, Гріша»
27 червня 2026 р. · 1 хв
Богдан Щерба повернувся додому після чотирьох років полону. На початку повномасштабного вторгнення російські військові схопили чоловіка під Гостомелем, коли він поїхав забрати речі для своєї дружини Ольги та трьох маленьких дітей, які ховалися від обстрілів у підвалі. Відтоді його незаконно утримували без жодних звинувачень.
Чекання та боротьба за повернення
Увесь цей час родина не припиняла боротьби за його звільнення. Дружина та діти брали участь в акціях на підтримку військовополонених і робили все можливе, щоб про Богдана не забували. Сьогодні ця довга історія очікування завершилася найважливішою подією — родина знову разом.
Читайте більше в Telegram
Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.