Події (інциденти) · 1 хв читання

ДСНС попереджає про грози на Київщині та в Києві

Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) попереджає про небезпечні погодні умови на Київщині та в Києві. Найближчим часом очікуються грози, які збережуться до кінця доби.

У зв'язку з цим оголошено І рівень небезпечності. Мешканцям рекомендується дотримуватися обережності та уникати перебування на вулиці під час грози.

Читайте більше в Telegram

Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.