Громада · 1 хв читання

У Ірпені відкриють перший в Україні центр фелінотерапії для людей, які постраждали від війни

У Ірпені відкриють перший в Україні центр фелінотерапії — спеціалізований простір для емоційного відновлення людей, які постраждали від військових дій. Центр буде доступний для дітей, дорослих, ветеранів та осіб з інвалідністю.

Про проєкт

Проєкт реалізує громадська організація «Бородата Котомамуля» за ініціативи Олексія Суровцева. Центр створюватиметься на основі досвіду каністерапії — програм з терапевтичною участю собак, які з 2023 року допомогли понад 8 000 людям.

Ресурси та графік

У програмах центру братимуть участь близько 150 врятованих котів. Щомісяця простір зможе приймати понад 100 відвідувачів. Будівництво триватиме протягом 2026 року, а перших відвідувачів центр планує прийняти у 2027 році.

Читайте більше в Telegram

Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.