Громада · 1 хв читання

У ЦНАПі Ірпеня з'явився новий «співробітник» — кіт Мер

У виконавчому комітеті Ірпінської міської ради з'явився новий «співробітник» — кіт Мер. Йому присвоїли посаду головного інспектора з питань затишку, мурчання та зняття стресу, а його робочим місцем стане ЦНАП.

Як кіт потрапив до міськради

Нещодавно біля будівлі міської ради жінка залишила трьох кошенят у котохаті. На жаль, одне з них загинуло під колесами автомобіля, інше втекло. Щоб уберегти третього малюка, його вирішили залишити під опікою працівників міськради.

Зараз кіт Мер проходить обстеження та вакцинацію і вже скоро «заступить на посаду» в ЦНАПі Ірпеня.

Читайте більше в Telegram

Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.