Інфраструктура · 1 хв читання

Ірпінська лікарня встановила систему швидкого виклику медиків

Ірпінська лікарня запровадила систему швидкого виклику медиків, яка дозволяє пацієнтам оперативно отримувати допомогу. За перший місяць роботи система опрацювала 530 звернень.

Як працює система

Для роботи із системою медичний заклад отримав робочі смартфони для чергових лікарів та планшет для централізованого управління. Коли пацієнту потрібна допомога, медпрацівник на посту обирає на планшеті відповідну зону пріоритетності — червону, жовту або зелену залежно від терміновості. Після цього повідомлення миттєво надходить на смартфон необхідного спеціаліста та залишається активним до його прибуття до пацієнта.

Переваги для адміністрації

«Система дозволяє адміністрації лікарні контролювати навантаження на персонал, аналізувати швидкість реагування та забезпечувати дотримання внутрішніх стандартів надання медичної допомоги», — зазначили в медичному закладі.

Читайте більше в Telegram

Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.