Блогерка Даша Квіткова провела урок про здоров'я в Ірпінському ліцеї
Блогерка Даша Квіткова відвідала Ірпінський ліцей №1, де провела відкритий урок для учнів на тему здоров'я та профілактики. Заходом керувала директорка Центру первинної медико-санітарної допомоги Деснянського району Марина Павловська.
Урок про турботу та здоров'я
До зустрічі долучилися понад 100 учнів ліцею. Під час заходу учасники обговорювали важливість турботи про себе, профілактику захворювань та здоров'я молоді. Особливу увагу приділили питанням, пов'язаним із ВПЛ (вірусом папіломи людини).
Основний акцент лекції був зроблений на важливості відкритого діалогу без страху й упереджень. Спікери наголошували на необхідності інформованості молоді щодо профілактичних заходів та здорового способу життя.
Читайте більше в Telegram
Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.