Громада · 1 хв читання
Ірпінь розпочне демонтаж радянської символіки з братської могили до 8 травня
Г
Гріша Чорний
30 квітня 2026 р. · 1 хв
Виконавчий комітет Ірпінської міської ради ухвалив рішення про демонтаж радянської символіки та російськомовних написів із братської могили в центрі міста. Більшість робіт планують завершити до 8 травня.
Гранітні плити з іменами загиблих у Другій світовій ірпінців будуть перенесені на міське кладовище. Саму братську могилу залишать у центрі міста — таке рішення громада підтримала на громадських слуханнях у лютому.
За інформацією міської ради, меморіал перебуває в аварійному стані й потребує реконструкції.
Читайте більше в Telegram
Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.