Громада · 1 хв читання

У Центральному парку Ірпеня будують терасу ресторану «Чорноморка»

У Центральному парку Ірпеня розпочалося монтування літнього майданчика ресторану «Чорноморка». Це вже третій випадок розміщення комерційних об'єктів у зеленій зоні парку за останній час.

Історія комерціалізації парку

Раніше в парку з'явився рожевий мобільний об'єкт малої архітектури (МАФ) та мотузковий атракціон. У липні 2025 року Ірпінський виконком скасував дозвіл на розміщення мотузкового атракціону внаслідок суспільного тиску.

Тепер ресторан «Чорноморка» розбудовує собі терасу на території парку. Місцеві жителі висловлюють занепокоєння щодо процедури отримання дозволу на розміщення нового об'єкта в зеленій зоні.

Питання громади

За словами містян, залишаються невирішеними питання про те, чи отримав ресторан необхідні дозволи та на яких умовах було дозволено розміщення комерційного об'єкта в парку. Подальший розвиток ситуації залежатиме від позиції місцевої влади та громадської реакції.

Читайте більше в Telegram

Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.