Громада · 1 хв читання

Чи коректно бронювати столики в Центральному парку Ірпеня пляшками води?

У місцевому Telegram-каналі розгорілася дискусія про правила користування громадськими місцями в Ірпені. Мешканці обговорюють практику бронювання столиків біля мангальної зони в Центральному парку.

За повідомленнями, хтось зайняв місце біля мангалу, залишивши по пляшці води на столах як маркер бронювання. Однак самих відпочивальників поряд немає, і невідомо, коли вони з'являться.

Громадська дискусія

Питання викликало активне обговорення серед жителів: чи є така практика коректною, чи це порушення правил користування громадськими місцями? Мешканці висловлюють різні точки зору на допустимість такого способу резервування столиків.

Канал запросив жителів поділитися своєю думкою та розповісти про подібні ситуації в парку.

Читайте більше в Telegram

Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.