Новини · 1 хв читання

Штаб-сержант Анатолій Коляда повернувся з полону після обміну

Штаб-сержант Анатолій Коляда повернувся на батьківщину під час обміну полоненими. Йому 42 роки, він народився 27 липня 1983 року на Кіровоградщині.

На початку повномасштабного вторгнення Анатолій проходив службу в Ірпені. 11 березня 2022 року зв'язок із ним обірвався. За словами рідних, він був викрадений зі шпиталю, у якому жив і працював начальником складу навчального медичного майна.

Понад чотири роки його мама, сестра Ольга та близькі шукали його й не втрачали надії на зустріч. Тепер Анатолій Іванович повернувся на рідну землю.

Читайте більше в Telegram

Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.