Інфраструктура · 1 хв читання

Ірпінські амбулаторії отримають сонячну станцію від Міненерго

Ірпінська первинна медична допомога посилює енергонезалежність завдяки новим джерелам електроенергії. Міненерго передасть сонячну електростанцію для амбулаторій громади, про що було озвучено під час наради з керівниками комунальних підприємств і міської влади.

Сонячна станція та генератори

Наразі фахівці аналізують потреби та технічні можливості для визначення місця встановлення сонячних панелей. Рішення про конкретну амбулаторію буде прийнято після завершення цього аналізу.

Крім того, амбулаторії Ірпінської громади нещодавно отримали чотири генератори потужністю по 25 кВт від Данської ради у справах біженців. Обладнання розподілили між медичними закладами для забезпечення безперервної роботи під час відключень електроенергії.

Читайте більше в Telegram

Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.