Новини · 1 хв читання

Програму кешбеку на паливо припинено: нарахування більше не здійснюватимуться

Уряд припинив програму кешбеку на паливо. Нарахування коштів за цією програмою більше не здійснюватимуться, повідомила міністр економіки Юлія Свириденко.

За період дії програми кешбеком скористалися 2,3 млн українців. Це означає, що громадяни отримували повернення частини коштів при покупці палива на АЗС, які були учасниками програми.

Читайте більше в Telegram

Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.