Інфраструктура · 1 хв читання

Понад 1700 абонентів Коцюбинського залишилися без газу після атаки

Понад 1700 абонентів Коцюбинського залишилися без газу внаслідок пошкодження газопровідної інфраструктури. Найбільше відключень зафіксовано у приватному секторі та житлових будинках на вулицях Меблева і Лісова.

Рекомендації для мешканців

Мешканців просять перекрити крани на газопроводі до лічильника як запобіжну міру. Крім відключення газу, зафіксовано пошкодження та пожежі у нежитлових приміщеннях на території Коцюбинського.

Служби комунального господарства працюють над відновленням газопостачання. Мешканцям рекомендується дотримуватися інструкцій місцевих органів влади та служб безпеки.

Читайте більше в Telegram

Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.