Події (інциденти) · 1 хв читання
Водія, який влетів у підземний перехід у Києві, деблокували рятувальники
Р
Редакція «Це Ірпінь, Гріша»
5 червня 2026 р. · 1 хв
Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) деблокували водія, який влетів у підземний перехід у Києві. Чоловіка затисло в понівеченому автомобілі.
Спеціалісти ДСНС використали спеціалізовані інструменти для звільнення постраждалого. Після деблокування водія передали медичним працівникам для надання необхідної допомоги.
Читайте більше в Telegram
Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.