Події (інциденти) · 1 хв читання

Водія, який влетів у підземний перехід у Києві, деблокували рятувальники

Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) деблокували водія, який влетів у підземний перехід у Києві. Чоловіка затисло в понівеченому автомобілі.

Спеціалісти ДСНС використали спеціалізовані інструменти для звільнення постраждалого. Після деблокування водія передали медичним працівникам для надання необхідної допомоги.

Читайте більше в Telegram

Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.