Події (інциденти) · 1 хв читання
У Києві частково відсутня електроенергія в кількох районах
Р
Редакція «Це Ірпінь, Гріша»
22 червня 2026 р. · 1 хв
У Голосіївському, Дарницькому та Дніпровському районах Києва зафіксовано частичне відключення електроенергії. Про це повідомляють місцеві інформаційні канали.
Унаслідок відсутності світла припинили роботу громадський транспорт та інфраструктура. Зокрема, зупинився фунікулер та тролейбуси № 43 і № 50 на проспекті Соборності.
Читайте більше в Telegram
Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.