Транспорт · 1 хв читання

У Києві з 15 липня запровадять нові тарифи на громадський транспорт

Київська міська державна адміністрація запровадить нові тарифи на громадський транспорт, які набудуть чинності з 15 липня. Зміни торкнуться вартості поїздок у метро, трамваях, тролейбусах та автобусах.

Структура нових тарифів

Вартість однієї поїздки залежатиме від кількості придбаних квитків:

  • 1–9 поїздок – 30 гривень
  • 10–19 поїздок – 28,90 гривень
  • 20–29 поїздок – 27,80 гривень
  • 30–39 поїздок – 26,60 гривень
  • 40–49 поїздок – 25,50 гривень
  • 50 і більше поїздок – 25 гривень

Причини підвищення тарифів

КМДА обґрунтовує необхідність оновлення тарифів зростанням витрат на електроенергію, паливо, оплату праці та утримання транспортної інфраструктури. Ці фактори впливають на операційні видатки комунальних підприємств, які забезпечують роботу громадського транспорту столиці.

Читайте більше в Telegram

Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.