Новини · 1 хв читання

Представники Київщини взяли участь у 13-й сесії Всесвітнього форуму міст

Представники Київської області взяли участь у 13-й сесії Всесвітнього форуму міст, яка проходила в Азербайджані. Вони долучилися у складі офіційної українській урядової делегації на чолі з Віцепрем'єр-міністром України Олексієм Кулебою.

Представництво регіону

Окрім представників Київської обласної військово-цивільної адміністрації (КОВА), регіон представили очільники міст Ірпеня та Бучі. Їхня участь підкреслила важливість міжнародної співпраці у відновленні Київщини на світовій арені.

Основні теми форуму

На засіданнях форуму учасники обговорювали ключові питання розвитку регіону:

  • Відновлення Київської області
  • Залучення міжнародних партнерів та інвесторів
  • Нові інвестиційні проекти
  • Підготовка населених пунктів до складної зимового періоду

Участь у форумі дозволила представникам Київщини представити регіон на міжнародному рівні та обговорити перспективи розвитку та відновлення.

Читайте більше в Telegram

Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.