Представники Київщини взяли участь у 13-й сесії Всесвітнього форуму міст
Представники Київської області взяли участь у 13-й сесії Всесвітнього форуму міст, яка проходила в Азербайджані. Вони долучилися у складі офіційної українській урядової делегації на чолі з Віцепрем'єр-міністром України Олексієм Кулебою.
Представництво регіону
Окрім представників Київської обласної військово-цивільної адміністрації (КОВА), регіон представили очільники міст Ірпеня та Бучі. Їхня участь підкреслила важливість міжнародної співпраці у відновленні Київщини на світовій арені.
Основні теми форуму
На засіданнях форуму учасники обговорювали ключові питання розвитку регіону:
- Відновлення Київської області
- Залучення міжнародних партнерів та інвесторів
- Нові інвестиційні проекти
- Підготовка населених пунктів до складної зимового періоду
Участь у форумі дозволила представникам Київщини представити регіон на міжнародному рівні та обговорити перспективи розвитку та відновлення.
Читайте більше в Telegram
Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.