Новини · 1 хв читання
Індійські мігранти почали працювати будівельниками в Україні
Р
Редакція «Це Ірпінь, Гріша»
5 травня 2026 р. · 1 хв
Індійські мігранти вже розпочали роботу в Україні. За словами мера Івано-Франківська Руслана Марцінкова, вони вже вийшли на будівельні роботи в місті.
Крім того, мігранти будуть залучені до асфальтування доріг у Черкасах. Мер міста Анатолій Бондаренко повідомив, що робітники прибудуть у Черкаси протягом 1–2 тижнів.
Залучення іноземної робочої сили до будівельного сектору та дорожних робіт відбувається на тлі потреби України в трудових ресурсах для відновлення та розвитку інфраструктури.
Читайте більше в Telegram
Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.