Новини · 1 хв читання

НАБУ повідомив про підозри у справі про відмивання 460 млн грн через забудову

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) повідомило про повідомлення про підозру шести осіб у справі про легалізацію коштів через елітну забудову. За інформацією НАБУ, у період 2021–2025 років підозрювані легалізували понад 460 млн гривень.

Схема відмивання коштів

За даними розслідування, кошти легалізовувалися через будівництво чотирьох приватних резиденцій та SPA-зон у Козині. Близько 9 млн фунтів стерлінгів на будівництво пройшли через фінансову схему, підконтрольну одному з бізнесменів.

Подальші кроки

Крім того, у той же день планувалось обрання запобіжного заходу для Андрія Єрмака. НАБУ та Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) раніше вручили йому підозру у відповідній справі.

Читайте більше в Telegram

Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.