Новини · 1 хв читання
Найбільший нафтопереробний завод Москви зупинив роботу на кілька років
Р
Редакція «Це Ірпінь, Гріша»
24 червня 2026 р. · 1 хв
Найбільший нафтопереробний завод Москви отримав серйозні пошкодження та зупинив роботу щонайменше на 6 місяців, а можливо, до 2027 року, повідомляє Reuters.
Цей завод є ключовим постачальником пального для Москви та Московської області. Його зупинка може суттєво погіршити ситуацію з дефіцитом пального в Російській Федерації та вплинути на енергетичну безпеку регіону.
Масштаб пошкоджень свідчить про серйозність наслідків для російської нафтопереробної промисловості та енергетичного сектору країни.
Читайте більше в Telegram
Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.