Події (інциденти) · 1 хв читання
Російські сили запустили два ракетні комплекси «Орєшник» у ніч на 15 січня
Р
Редакція «Це Ірпінь, Гріша»
25 травня 2026 р. · 1 хв

Дивитися в Telegram
Російські військові здійснили два пуски ракетних комплексів «Орєшник» у ніч на 15 січня. Перший запуск завершився невдало — балістична ракета впала на території Донеччини в районі Авдіївки або Ясинуватої поблизу Донецька.
Другий пуск виявився влучним. Ракета поразила гаражний кооператив у місті Біла Церква, розташованому на території Київської області. Про інциденти повідомив моніторинговий сервіс єРадар.
Читайте більше в Telegram
Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.