Події (інциденти) · 1 хв читання

Російські сили запустили два ракетні комплекси «Орєшник» у ніч на 15 січня

Радарне зображення з позначкою eRadarrua
Дивитися в Telegram

Російські військові здійснили два пуски ракетних комплексів «Орєшник» у ніч на 15 січня. Перший запуск завершився невдало — балістична ракета впала на території Донеччини в районі Авдіївки або Ясинуватої поблизу Донецька.

Другий пуск виявився влучним. Ракета поразила гаражний кооператив у місті Біла Церква, розташованому на території Київської області. Про інциденти повідомив моніторинговий сервіс єРадар.

Читайте більше в Telegram

Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.