Путін прокоментував лист Зеленського на Петербурзькому форумі
На Петербурзькому економічному форумі путін прокоментував відкритий лист президента Зеленського. За його словами, він «бегло посмотрел» лист і вважає його хамським та таким, що свідомо унеможливлює зустріч лідерів держав.
Основні положення заяви
Путін заявив, що кремль наразі «не видит смысла» у зустрічі із Зеленським, хоча стверджує, що ніколи від неї не відмовлявся. Він критикував намір Київу переводити дискусію у публічну площину, назвавши це «совсем неправильным». За його твердженням, Зеленський нещодавно просив про зустріч непублічно — через одного з російських бізнесменів.
Путін також прокоментував зауваження Зеленського щодо його віку, виправдавшись тим, що деякі світові лідери є старшими за нього. Замість дипломатичної відповіді на лист, путін звернувся до своїх військових фразою: «Работайте, братья».
Путін стверджує, що Київ прагне переговорів виключно для того, щоб зупинити просування військ, та характеризує такі переговори як «переливать из пустого в порожнее».
Читайте більше в Telegram
Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.