Новини · 1 хв читання
Посольство США залишає Київ через загрозу ударів по столиці
Р
Редакція «Це Ірпінь, Гріша»
28 травня 2026 р. · 1 хв
Посольство США залишило Київ після повідомлень про загрозу ударів по столиці. Про це заявила глава дипломатії Європейського Союзу Каллас.
За словами Каллас, за інформацією, отриманою від України, більшість посольств залишаються в столиці. Усі європейські дипломатичні представництва продовжують роботу в Києві, тоді як США прийняли рішення про евакуацію свого посольства.
Рішення США залишити Київ прийнято на фоні загроз ударів по столиці. Європейські країни, на відміну від США, зберігають присутність своїх дипломатичних установ в Україні.
Читайте більше в Telegram
Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.