Новини · 1 хв читання
Перший етап обміну полоненими: до України повернулися 205 військових
Р
Редакція «Це Ірпінь, Гріша»
15 травня 2026 р. · 1 хв
Перший етап обміну полоненими в форматі 1000 на 1000 завершився повернення до України 205 військових, повідомив президент Володимир Зеленський.
Склад звільнених
Серед повернених — рядові, сержанти та офіцери. Більшість із них перебували в полоні російських сил ще з 2022 року.
Місця бойових дій
Звільнені військові захищали Україну на різних напрямках:
- Маріуполь та «Азовсталь»
- Донецький напрямок
- Луганський напрямок
- Харківський напрямок
- Херсонський напрямок
- Запорізький напрямок
- Сумський напрямок
- Київський напрямок
- Чорнобильська АЕС
Читайте більше в Telegram
Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.