Новини · 1 хв читання
Трамп, Зеленський і Макрон зібралися на саміт G7 у Парижі
Р
Редакція «Це Ірпінь, Гріша»
16 червня 2026 р. · 1 хв

Дивитися в Telegram
Президент США Дональд Трамп, президент України Володимир Зеленський та президент Франції Еммануель Макрон прибули на саміт Групи семи (G7) у Парижі. Зустріч світових лідерів присвячена обговоренню актуальних міжнародних питань та координації позицій провідних демократій світу.
Участь президента України у самітті G7 підкреслює важливість України для світової спільноти та необхідність координації міжнародної підтримки у контексті поточної ситуації в регіоні.
Читайте більше в Telegram
Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.