Новини · 1 хв читання

Трамп, Зеленський і Макрон зібралися на саміт G7 у Парижі

Чоловіки в костюмах спілкуються в коридорі будівлі
Дивитися в Telegram

Президент США Дональд Трамп, президент України Володимир Зеленський та президент Франції Еммануель Макрон прибули на саміт Групи семи (G7) у Парижі. Зустріч світових лідерів присвячена обговоренню актуальних міжнародних питань та координації позицій провідних демократій світу.

Участь президента України у самітті G7 підкреслює важливість України для світової спільноти та необхідність координації міжнародної підтримки у контексті поточної ситуації в регіоні.

Читайте більше в Telegram

Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.