Інфраструктура · 1 хв читання
Софіївська Борщагівка залишилася без води через аварію на підстанції
Р
Редакція «Це Ірпінь, Гріша»
28 червня 2026 р. · 1 хв
На одній із підстанцій ОК ТКЦМ «Софіївка» у Софіївській Борщагівці сталася аварійна ситуація, через яку мешканці залишилися без водопостачання.
Наразі аварійна бригада проводить ремонтно-відновлювальні роботи, спрямовані на якнайшвидше відновлення стабільної роботи системи водопостачання.
Читайте більше в Telegram
Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.