Інфраструктура · 1 хв читання

Софіївська Борщагівка залишилася без води через аварію на підстанції

На одній із підстанцій ОК ТКЦМ «Софіївка» у Софіївській Борщагівці сталася аварійна ситуація, через яку мешканці залишилися без водопостачання.

Наразі аварійна бригада проводить ремонтно-відновлювальні роботи, спрямовані на якнайшвидше відновлення стабільної роботи системи водопостачання.

Читайте більше в Telegram

Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.