Новини · 1 хв читання

США та Іран підписали меморандум про взаєморозуміння

За повідомленням Reuters, США та Іран підписали меморандум про взаєморозуміння, який завершує конфлікт між країнами. Документ підписали президент США Дональд Трамп, віцепрезидент Джей Ді Венс та спікер парламенту Ірану Мохаммад Багер Калібаф.

Згідно з повідомленнями, угода передбачає відкриття Ормузької протоки та зняття американських обмежень щодо Ірану. Рух суден через протоку вже почав зростати й очікується його подальше збільшення.

Деталі угоди мають оприлюднити протягом найближчих 24–48 годин. Офіційна церемонія підписання меморандуму запланована на п'ятницю.

Читайте більше в Telegram

Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.