Новини · 1 хв читання

Верховний Суд визнав водіїв електросамокатів учасниками дорожного руху

Верховний Суд України прийняв рішення, яке змінює правовий статус електросамокатів та їхніх водіїв. Згідно з постановою, водії електросамокатів офіційно визнані учасниками дорожного руху, а самі пристрої класифіковані як джерела підвищеної небезпеки.

Юридичні наслідки рішення

Це рішення має важливі практичні наслідки для всіх, хто користується електросамокатами на дорогах. Водії таких пристроїв відтепер нестимуть повну юридичну відповідальність за:

  • порушення правил дорожного руху;
  • скоєння дорожно-транспортних пригод;
  • завдання шкоди іншим учасникам руху.

Рішення Верховного Суду уточнює правовий статус електросамокатів, які останніми роками стали популярним видом міського транспорту. Класифікація самокатів як джерела підвищеної небезпеки означає, що їхні водії мають дотримуватися всіх вимог ПДР, як і водії інших транспортних засобів.

Читайте більше в Telegram

Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.