Новини · 1 хв читання

Угорщина зняла вето на вступ України до ЄС після 17 місяців блокування

Угорщина припинила блокування євроінтеграції України. Після 17 місяців вето Будапешт погодився підтримати процес вступу Києва до Європейського Союзу, повідомляє Financial Times.

Угорський прем'єр Петер Мадяр заявив, що Угорщина підтримуватиме євроінтеграційний процес України в обмін на укладення «всеосяжної угоди щодо розширення мовних, освітніх, культурних і політичних прав угорської меншини» в Україні.

Розпочинаються формальні переговори

Зняття угорського вета дозволяє розпочати формальні переговори щодо вступу України до ЄС. Процес передбачає синхронізацію українського законодавства за 6-ма кластерами.

Європейський Союз планує офіційно відкрити перший кластер у переговорах про вступ України та Молдови вже 15 червня.

Читайте більше в Telegram

Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.