Транспорт · 1 хв читання

Укрзалізниця почала встановлювати кондиціонери в регіональних електричках

Укрзалізниця розпочала встановлення систем кондиціонування в регіональних електропоїздах. Поки що обладнання працює в тестовому режимі на двох маршрутах: Київ–Хмельницький та Львів–Рівне. За планами залізниці, кондиціонери невдовзі з'являться й на інших регіональних напрямках.

Це покращення спрямоване на підвищення комфорту пасажирів під час поїздок у теплу пору року. Тестування дозволить залізниці оцінити ефективність систем та їхний вплив на енергоспоживання електропоїздів перед масштабним розгортанням проекту.

Читайте більше в Telegram

Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.