Громада · 1 хв читання

Велогонка у Білогородці зібрала 254 тисячі гривень на потреби ЗСУ

31 травня у Білогородській та Боярській громадах Київської області відбулася благодійна велогонка «Долина двох рік». Захід організували на підтримку підрозділу безпілотних систем, у якому служить президент Федерації велосипедного спорту Києва Ігор Хижняк.

Майже 400 велосипедистів взяли участь у гонці, подолавши маршрут довжиною 77 кілометрів. За результатами заходу вдалося зібрати 254 тисячи гривень, які передадуть на потреби військових.

Читайте більше в Telegram

Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.