Інфраструктура · 1 хв читання
Південна частина Вишневого залишилась без води через аварійні роботи на електромережі
Р
Редакція «Це Ірпінь, Гріша»
11 червня 2026 р. · 1 хв
Південна частина міста Вишневе залишилась без водопостачання через аварійно-ремонтні роботи на електромережі. Водопровідна компанія повідомила про тимчасові перебої в роботі насосних станцій.
Коли буде вода? За планами, водопостачання мають відновити протягом декількох годин. Мешканців попереджено про можливість тимчасового скаламучення води після відновлення подачі.
Читайте більше в Telegram
Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.