Новини · 1 хв читання

Андрій Єрмак вийшов з СІЗО після внесення повної суми застави

Чоловік у костюмі виходить з будівлі серед журналістів
Дивитися в Telegram

Голова офісу президента України Андрій Єрмак вийшов з Служби безпеки України після внесення повної суми застави. За інформацією «Української Правди», заставу було внесено у розмірі 154 млн гривень, що на 14 млн гривень перевищує встановлену судом суму.

Платежі здійснювалися близько 200 разів, що свідчить про залучення значної кількості джерел фінансування для внесення застави.

Зв'язок з Бучанським районом

Згідно з повідомленнями, частину коштів на внесення застави надала компанія з Бучанського району. Директор цієї компанії перебуває під підозрою у зв'язку з інцидентом зі стрілянину в нічному клубі.

Читайте більше в Telegram

Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.