Новини · 1 хв читання
Андрій Єрмак вийшов із СІЗО після внесення застави
Р
Редакція «Це Ірпінь, Гріша»
15 травня 2026 р. · 1 хв
Андрій Єрмак вийшов із Слідчого ізолятора центрального управління (СІЗО) після того, як була внесена вся сума застави, повідомляють джерела видання «Україна Сейчас».
Раніше стало відомо, що екс-тренер національної збірної України з футболу Сергій Ребров вніс 30 млн грн застави у справі Єрмака.
Читайте більше в Telegram
Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.