Новини · 1 хв читання

Андрій Єрмак вийшов із СІЗО після внесення застави

Андрій Єрмак вийшов із Слідчого ізолятора центрального управління (СІЗО) після того, як була внесена вся сума застави, повідомляють джерела видання «Україна Сейчас».

Раніше стало відомо, що екс-тренер національної збірної України з футболу Сергій Ребров вніс 30 млн грн застави у справі Єрмака.

Читайте більше в Telegram

Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.