Новини · 1 хв читання

Нацгвардієць Роман Дзюба повернувся додому з полону до Бабинців

Двоє чоловіків стоять на мощеній площі біля озера
Дивитися в Telegram

28-річний нацгвардієць Роман Дзюба повернувся додому до Бабинців після майже чотирьох років полону. Воїна з обіймами та вдячністю зустріло все селище.

Шлях до полону та повернення

Роман став на захист країни добровольцем у березні 2022 року. Вже у червні того ж року він потрапив у полон, де перебував майже чотири роки. Сьогодні він нарешті повернувся на рідну землю.

Повернення воїна до селища стало святом для місцевої громади. Мешканці Бабинців зустріли Романа з трепетом, обіймами та безмежною вдячністю за його служіння.

Читайте більше в Telegram

Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.