Новини · 1 хв читання
Нацгвардієць Роман Дзюба повернувся додому з полону до Бабинців
Р
Редакція «Це Ірпінь, Гріша»
30 травня 2026 р. · 1 хв

Дивитися в Telegram
28-річний нацгвардієць Роман Дзюба повернувся додому до Бабинців після майже чотирьох років полону. Воїна з обіймами та вдячністю зустріло все селище.
Шлях до полону та повернення
Роман став на захист країни добровольцем у березні 2022 року. Вже у червні того ж року він потрапив у полон, де перебував майже чотири роки. Сьогодні він нарешті повернувся на рідну землю.
Повернення воїна до селища стало святом для місцевої громади. Мешканці Бабинців зустріли Романа з трепетом, обіймами та безмежною вдячністю за його служіння.
Читайте більше в Telegram
Усі новини Бучанського району — у нашому каналі @irpingrisha. Підпишіться, щоб не пропустити важливе.