
відео
Нацгвардієць Роман Дзюба повернувся додому з полону до Бабинців
28-річний нацгвардієць Роман Дзюба повернувся додому до Бабинців після майже чотирьох років полону. Він став добровольцем у березні 2022 року та потрапив у полон у червні того ж року. Селище зустріло воїна з обіймами та вдячністю.
Редакція «Це Ірпінь, Гріша»