
відео
На водоймах Київщини цього року загинуло 22 людини, останній випадок у Гаврилівці
На водоймах Київської області від початку року загинуло 22 людини. Останній трагічний випадок стався у селі Гаврилівка Бучанського району, де утопилася жінка. ДСНС закликає дотримуватися правил безпеки на воді.
Редакція «Це Ірпінь, Гріша»